עברית עב
 

אדריכלים

אדריכלים מספק שירותי תכנון ועיצוב ארכיטקטוני של פרויקטים פרטיים וציבוריים בכל הארץ. בין תחומי העיסוק של המשרד תכנון דירות ובתים פרטיים, בנייני מגורים, מסחר, תעסוקה, תרבות ודת. בנוסף לפרויקטים של בניה חדשה, המשרד מטפל בפרויקטים שמערבים התאמה מחדש, שיקום או שיחזור של מבנים קיימים.

מספק שירות מקצועי, מנוסה ואמין, עם משאב של מעל עשר שנות ניסיון בתכנון וניהול פרויקטים פרטיים וציבוריים בכל קנה מידה. למשרד הניסיון התכנוני, הידע הטכני, היכולת הניהולית וההיכרות של מערכות הרישוי הנחוצים כדי לפתח פתרונות ארכיטקטוניים רלוונטיים ואיכותיים תוך מקסום משאבי הקרקע, הזמן והתקציב של הלקוח.

אנו מחויבים למצוינות בתכנון, עבורנו מהווה יצירת ארכיטקטורה בה כל ממדיה ומרכיביה עונים במכלול אינטגראלי לערכים, הרצונות, והאילוצים הייחודיים של הפרויקט, של הלקוח ושל המשתמש. לשם כך אנו מובילים את הלקוח בתהליכי תכנון שצומחים מתוך חקירה וניתוח מעמיק של נסיבות הפרויקט ומסייעים לו לקבל את ההחלטות המשמעותיות על ידי הבנת הברירות שעומדות בפניו בכל עת.

לצד הניסיון, אנו ניגשים לכל פרויקט עם סקרנות מחודשת ומרעננת ומתייחסים אליו כאל חידה בה התשובה הארכיטקטונית לה נרקמת בהדרגתיות, על ידי מתן מענה לשאלות המהותיות שמעלים שיקולים סביבתיים, פרוגרמתיים, פונקציונליים, טכנולוגיים, כלכליים, תרבותיים ואחרים. התוצאה הסופית אינה מוכרת מראש, ובסופו של יום מהווה פתרון ארכיטקטוני אורגני, שלם וייחודי.

בנוסף לשירותי תכנון,מספק מגוון שירותים משלימים מיועדים ליזמים עסקיים, אדריכלים ולקוחות פרטיים. שירותים אלה נולדו מתוך ניסיונות לספק פתרון מעשי לאילוצים קיימים בתחום העשייה הארכיטקטונית בשוק המקומי והפכו לשירותי משרדנו עם הוכחתם כיעילים ומועילים.

 

כל הזכויות שמורות © MT+A